Brother KD40 Little Angel
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Serię maszyn do szycia Little Angel producent dedykuje najmłodszym użytkownikom i nie tylko - maszyny mają standardowe gabaryty maszyn. Modele te zostały wyposażone w różne zabezpieczenia przed uszkodzeniem i również w zestawach są zabezpieczenia przed ukłuciem w palec. Ze względu na solidną konstrukcje maszyny polecamy również dorosłym.
Rodzic jak i dziecko mogą bez obaw szyć na tych urządzeniach. Maszyny są na tyle trwałe, że poradzą sobie z zaawansowanym szyciem i na tyle proste w obsłudze, że poradzi sobie każde dziecko z obsługą.
Nowa maszyna do szycia Brother KD40 Little Angel posiada aż 40 ściegów, również piękne dekoracyjne kwiatowe ściegi. posiada 5 automatycznych dziurek guzikowych. Maszyna jest jest wykonana na konstrukcji metalowej. Posiada nawlekacz igły, ryglowanie ściegu, pozycjonowanie igły, funkcję do szycia podwójną igłą. Model tan posiada zabezpieczenie przed szyciem na nie opuszczonej stopce na materiał. KD 40 wyposażona jest w naklejki do personalizacji maszyny.
NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE
- 40 ściegów, w tym ściegi dekoracyjne, owelokowe, podstawowe, kryte,
- 5 automatycznych dziurek do guzików,
- automatyczny rygiel - maszyna automatycznie mocuje ścieg na początku i na końcu szwu, aby zapobiec wypruwaniu się nitki,
- automatyczna funkcja do szycia podwójną igłą,
- płynna regulacja szerokości ściegów,
- płynna regulacja długości ściegów,
- regulacja naprężenia nici,
- szycie wstecz,
- wolne ramię,
- chwytacz rotacyjny,
- trzy nożyki do odcinania nici,
- mocowanie stopek zatrzaskowe,
- wyłączany dolny transport (do pikowania lub cerowania),
AKCESORIA W ZESTAWIE Z MASZYNĄ KD40 LITTLE ANGEL
- stopka stopka uniwersalna "J" (zamontowana w maszynie),
- stopka do wyszywania dziurek guzikowych "A",
- stopka do wszywania zamków błyskawicznych "I",
- stopka do wyszywania ściegów owerlokowych "G",
- stopka do przyszywania guzików :M”,
- stopka do ściegów ozdobnych, dekoracyjnych "N"
- stopka do wyszywania ściegów krytych "R",
- zestaw igieł,
- igła podwójna,
- szczoteczka do czyszczenia,
- nasadka na szpulki duża,
- nasadka na szpulki mała,
- nasadka na szpulki średnia,
- dodatkowy trzpień na szpulkę,
- rozrusznik nożny,
- torebka na akcesoria,
- śrubokręt,
- kabel zasilający,
- pokrowiec tekstylny,
- szpulki (4szt.),
- osłona na palec,
- naklejki do personalizacji maszyny,
- instrukcja obsługi w j. polskim.
WYPOSAŻENIE OPCJONALNE
- stopka do wyszywania frędzli F025N,
- stopka do wszywania tasiemek F021N,
- stopka z rolką F066,
- stopka do rolowania F039N,
- stopka do rolowania F029N,
- stopka do wszywania pereł F028N,
- stopka do wszywania kordonka i wyszywania wypustek F058N,
- przystawka do wszywania sznurka BWRK1,
- zestaw do wyszywania okręgów CIRC1,
- obcinacz krawędzi F054,
- stopka do patchworku F001,
- stopka do patchworku z prowadnikiem F057,
- stopka z linijką F063N,
- stopka z centralnym prowadnikiem do łączenia tkanin F056,
- stopka do wszywania wypustki (bizy) F067,
- prowadnik krawędziowy F016N,
- stopka do marszczenia F012N,
- stopka z górnym transporterem F033N,
- stopka teflonowa F007N,
- stopka do kordonka 3 F013N,
- stopka do kordonka 5 F019N,
- stopka do kordonka 7 F020N,
- lamownik 7mm F014N,
- stopka krawędziowa F017N,
- stopka do quiltingu F005N,
- stopka do zamków krytych F004N,
- stopka do podwijania 7mm F002N,
- stopka do podwijania 5mm F003N,
- stopka do przyszywania aplikacji F060N,
Dane techniczne
| Producent maszyn | Brother |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 850 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 40 |
| Regulacja długości ściegu | do 5 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Automatyczny podnośnik stopki | Nie |
| Mocowanie stopek | System zatrzaskowy |
| Wyłączany transport | Tak |
| Pozycjonowanie igły | tak |
| Nawlekacz igieł | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Nie |
| Przycisk START/STOP | Tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | Tak |
| Wyszywanie liter i cyfr | nie |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | 7 punktowe ząbki |
| Wolne ramię | Tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Obcinacz nitek | manualny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 40 [W] |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wymiary maszyny | 41 x 31,5 x 17,5 cm |