Maszyna do szycia Brother HF27
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedsprzedaż!
Brother HF27 to mechaniczna maszyna do szycia o wzmocnionej konstrukcji. Wzmocniona konstrukcja zapewnia wysoką wytrzymałość maszyny oraz umożliwia przeszywanie grubych materiałów. Oczywiście maszyna bardzo dobrze sobie radzi także z cienkimi materiałami. Posiada 27 ściegów, płynną regulację szerokości i gęstości ściegu oraz potrafi robić automatyczne dziurki.
Najważniejsze funkcje:
- 27 ściegów
- mocna, metalowa konstrukcja ułatwiająca przeszywanie grubych materiałów
- automatyczne obszywanie dziurek
- wbudowany nawlekacz igły
- płynna regulacja długości i szerokości ściegu
- wyłączany transporter materiału
- wolne ramię
- automatyczna dziurka
- automat do nawlekania igły
- płynna regulacja szerokości ściegu do 7mm
- płynna regulacja gęstości ściegu do 4mm
- zewnętrzne obcinaczki nitek ( 3 szt.)
- możliwość szycia podwójną igłą
- chwytacz rotacyjny
- szycie wstecz
- zatrzaskowe mocowanie stopek
- prędkość szycia do 800 s/min
- szybki montaż dolnej szpulki
- oznaczona ścieżka nawlekania nici
- sześciosegmentowe ząbki transportowe
AKCESORIA
Akcesoria podstawowe:stopka uniwersalna |
Akcesoria opcjonalneStopka do marszczenia F012N Stopka z górnym transportem F033 Stopka do quiltingu F061 Stopka do quiltingu F005N Stopka do patchworków z prowadnikiem F057 Stopka do wszywania tasiemek F021N |

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Brother |
| Rodzaj maszyny | Mechaniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 800 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 27 |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | dolny ząbkowy, 6-punktowy |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | wbudowany |
| Obcinacz nitek | manualny, w 3 miejscach |
| Naprężacz nici | tak |
| Schowek na akcesoria: | w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | pokrowiec |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 51 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 2 lata |