Maszyna do szycia Janome JUNO E1019
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JANOME JUNO E1019
Maszyna do szycia JANOME JUNO E1019 to podstawowy model maszyny do szycia, wygodny w obsłudze i niezawodny.
Dzięki 19 najpopularniejszym programom ściegowym, maszyna świetnie sprawdza się do większości domowych prac. Bez trudu skrócisz nią spodnie, podwiniesz firanki czy zreperujesz odzież. Możesz też śmiało brać się za przerabianie starych ubrań i tworzenie z nich oryginalnych nowych kreacji. Ten model maszyny wyposażony został w nowoczesny chwytacz rotacyjny, dzięki czemu wymiana dolnej szpulki jest ułatwiona, a ponadto zawsze na oku można mieć ilość pozostającej nici. Dla komfortu użytkownika zainstalowano również nawlekacz, który pomaga przygotować maszynę do pracy oraz niewielki nożyk służący do obcinania nici, dzięki czemu nie trzeba nieustannie sięgać po nożyczki. Do maszyny dostępne jest mnóstwo dodatkowych akcesoriów m.in. stopek, które za sprawą uchwytu mocującego Matic wymienia się błyskawicznie. Podobnie jak inne maszyny spod znaku Janome, model E1019 wykonany jest z bardzo trwałych i mocnych podzespołów.
Model E1019 zdobył w Polsce uznanie dzięki łatwej obsłudze i niezawodności. To doskonały model maszyny dla początkujących, a także dla każdego kto od maszyny oczekuje prostoty i bezawaryjności.
Funkcje
19 dostępnych programów ściegowych, w tym ścieg prosty, zygzak, owerlokowy, ozdobne
Półautomatyczne obszywanie dziurek
Maksymalna prędkość: 860 wkłuć na minutę
Płynna regulacja szerokości ściegów - do 5 mm
Płynna regulacja długości ściegów - do 4 mm
Możliwość szycia podwójną igłą
Możliwość szycia wstecz
Wbudowany nożyk do obcinania nici na obudowie maszyny
Wbudowany nawlekacz igły
Regulacja naprężenia nici górnej
Wbudowany szpulownik
Chwytacz rotacyjny
Oświetlenie pola pracy: LED 1-punktowy
Wolne ramię, ułatwiające szycie na okrągło nogawek i rękawów
Transport 4-punktowy
Wyłączany transport
Zatrzaskowe mocowanie stopek - system Matic
![]() |
![]() |
![]() |
Akcesoria
Akcesoria w standardzie
Stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem (rotacyjny)
Stopka do wszywania zamków (chwytacz rotacyjny)
Stopka uniwersalna (chwytacz rotacyjny)
Stopka do dziurek Janome (rotacyjny, półautomat)
Szpulki (4 szt.)
Zestaw igieł
Blokada szpulki (mała i duża)
Rozpruwacz
Śrubokręt
Rozrusznik nożny z przewodem
Instrukcja obsługi w języku polskim
Akcesoria opcjonalne
• Lamownik (chwytacz rotacyjny)
• Profesjonalny lamownik do maszyn do szycia (chwytacz rotacyjny)
• Przezroczysta stopka z prowadnikami (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do aplikacji (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do długich dziurek Janome (rotacyjny)
• Stopka do falbanek i zakładek (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do marszczenia (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych F2 (rotacyjny)
• Stopka do naszywania cekinów (z taśmy) i tasiemek (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do naszywania ozdobnych sznurków (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do obrzucania dziurek (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do pikowania, haftowania i cerowania (otwarta) (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do pikowania, haftowania i cerowania (zamknięta) (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do podwijania (obrębiania) (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do przyszywania guzików (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do ściegów równoległych Janome (rotacyjny)
• Stopka do ściegu krytego (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do ściegu owerlokowego (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do ściegu prostego (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do wszywania wypustki (bizy) (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do wszywania zamków krytych (chwytacz rotacyjny)
• Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki
• Stopka dwustronna, wąska do wszywania zamków
• Stopka krawędziowa 1/4" (6mm) Janome (rotacyjny)
• Stopka krawędziowa z reg. prowadnikiem (chwytacz rotacyjny)
• Stopka teflonowa (chwytacz rotacyjny)
• Stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie (chwytacz rotacyjny)
• Stopka z górnym transportem do maszyny Janome Skyline S3
• Stopka z górnym transportem i prowad. (chwytacz rotacyjny)
• Stopka z górnym transportem otwarta (chwytacz rotacyjny)
• Stopka z rolkami do trudnych i syntetycznych materiałów (chwytacz rotacyjny)
• Stopka z zestawem zwijaczy i prowadnikiem do lamówki (chwytacz rotacyjny)
• Zestaw do pikowania, haftowania i cerowania (chwytacz rotacyjny)
• Zestaw stopek do naszywania koralików (chwytacz rotacyjny)
• Zestaw stopek do podwijania (obrębiania) (chwytacz rotacyjny)
• Zestaw stopek do wszywania kordu i cienkich wypustek (chwytacz rotacyjny)
• Poduszka na igły i szpilki Janome
• Przystawka do szycia okręgów Janome (typ 1)
Gwarancja
Maszyna posiada 3 lata gwarancji.
Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
Parametry techniczne
Producent: JANOME
Rodzaj maszyny: Mechaniczna
Chwytacz: Rotacyjny
Prędkość szycia: 860 wkłuć na minutę
Ilość programów ściegowych: 19
Regulacja długości ściegów: do 4 mm
Regulacja szerokości ściegów: do 5 mm
Obszywanie dziurki: Półautomatyczne, 1 rodzaj
Mechanizm transportu: Dolny ząbkowy, 4-punktowy; SFS
Wyłączany transport: Tak
Szycie podwójną igłą: Tak
Szycie wstecz: Tak
Wolne ramię: Tak
Manualny obcinacz nitek: Tak
Nawlekacz igły: Manualny
Szpulownik: Wbudowany
Mocowanie stopek: System MATIC
Długość ramienia od igielnicy: 15.5 cm
Ilość stopek w zestawie: 4
Schowek na akcesoria: W stoliku maszyny
Oświetlenie: LED 1-punktowy
Moc: 40 W
System igieł: 130/705 H
Waga maszyny: 5.2 kg
Waga w opakowaniu: 6.4 kg
Wymiary [GxWxS]: 16 x 27 x 36 cm
Wymiary opakowania [GxWxS]: 23 x 34 x 47 cm
Gwarancja: 3 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Janome |
| Rodzaj maszyny | Mechaniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 860 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 19 |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 5mm |
| Docisk stopki | Nie |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Nawlekacz igieł | Manualny |
| Wyszywanie liter i cyfr | nie |
| Obszywanie dziurki | półautomatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | Dolny ząbkowy, 4-punktowy SFS |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Obcinacz nitek | manualny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Schowek na akcesoria: | W stoliku maszyny |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 40 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 6,4 kg |
| Wymiary maszyny | 16 x 27 x 36 cm |
| Wymiary opakowania: | 23 x 34 x 47 cm |


