Maszyna do szycia Janome JUNO E1030
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PRZEDSPRZEDAŻ!
MASZYNA DO SZYCIA JUNO E1030
Juno by Janome E1030 to nowoczesna komputerowa maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym i 30 programami ściegowymi.
Maszyna Juno ma 30 programów ściegowych. Są ściegi proste, zyg-zaki, kryte, owerlokowe, ozdobne, satynowe, specjalny ścieg elastyczny, ściegi do naszywania aplikacji, a także program do automatycznego obszywania dziurki. Programy i parametry ściegów ustawia się bardzo wygodnie, za pomocą przycisków funkcyjnych, które są umieszczone na panelu przednim maszyny.
Obsługa Juno E1030 jest łatwa i intuicyjna. Zastosowanie chwytacza rotacyjnego wpływa na cichą pracę maszyny i ułatwia wymianę dolnej szpulki. Wbudowany nawlekacz nici ułatwia proces nawlekania, a szereg funkcji, takich jak automatyczne pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, czy przycisk start/stop sprawia, że obsługa maszyny jest niezwykle przyjemna. E1030 ma wolne ramię oraz przycisk szycia wstecz. Możemy też założyć podwójną igłę i jeszcze efektowniej ozdabiać szyte projekty.
Juno by Janome E1030 to szybka i trwała maszyna do szycia, która jest niezwykle przyjazna dla użytkownika. Doskonale poradzi sobie z większością typowych zadań. Jest uniwersalna i świetnie nadaje się do domowego szycia. To dobry wybór zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych hobbystów.
Funkcje:
30 dostępnych programów ściegowych, w tym ściegi proste, zyg-zakowe, owerlokowy, satynowe, ozdobne, do aplikacji
Automatyczne obszywanie dziurki - 1 rodzaj
Maksymalna prędkość: 820 wkłuć na minutę
Płynna regulacja szerokości ściegów - do 5 mm
Płynna regulacja długości ściegów - do 4 mm
Możliwość szycia podwójną igłą
Możliwość szycia wstecz
Wbudowany nożyk do obcinania nici na obudowie maszyny
Wbudowany nawlekacz igły
Regulacja naprężenia nici górnej
Wbudowany szpulownik
Chwytacz rotacyjny
Oświetlenie pola pracy: LED 1-punktowy
Wolne ramię, ułatwiające szycie na okrągło nogawek i rękawów
Transport 4-punktowy
Wyłączany transport
Czytelny wyświetlacz LCD, informujący o wybranym ściegu i jego parametrach
Przycisk START/STOP - możliwość szycia bez rozrusznika nożnego
Funkcja Slow Motion pozwalająca na precyzyjny start i zatrzymanie szycia
Możliwość regulacji prędkości szycia przy pomocy suwaka
Automatyczne ryglowanie ściegu
Automatyczne pozycjonowanie igły
Zatrzaskowe mocowanie stopek - system Matic
Akcesoria
Akcesoria w standardzie:
Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych (chwytacz rotacyjny)
Stopka do automatycznego obszywania dziurek (chwytacz rotacyjny)
Stopka do wszywania zamków (chwytacz rotacyjny)
Stopka uniwersalna (chwytacz rotacyjny)
Zestaw igieł
4 szt. szpulek (1 szt. w maszynie)
Trzpień na szpulkę
Dodatkowy pionowy trzpień na szpulkę
2 szt. blokady szpulki (mała i duża)
Śrubokręt
Pędzelek do czyszczenia
Rozpruwacz
Miękki pokrowiec
Rozrusznik nożny
Przewód zasilający
Instrukcja w języku polskim
Wyposażenie opcjonalne:
- stopki
- przystawka do szycia okręgów Janome (typ 1)
Gwarancja:
Maszyna ma 3 lata gwarancji.
Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Janome |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 820 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 30 |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 5mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Pozycjonowanie igły | tak |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Przycisk START/STOP | tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | tak |
| Suwak regulacji prędkości szycia | tak |
| Wyświetlacz | LED 1-punktowy |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | Dolny ząbkowy, 4-punktowy |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | Wbudowany |
| Schowek na akcesoria: | W stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | Pokrowiec |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 32 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Waga w opakowaniu: | 6,15 kg |
| Wymiary maszyny | 16 x 28 x 38 cm |
| Wymiary opakowania: | 23 x 34 x 47 cm |