Maszyna do szycia Juki HZL-27Z
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model Juki HZL-27Z posiada większość niezbędnych funkcji w maszynach wieloczynnościowych; łączy wszystkie zalety maszyn JUKI, przy jednocześnie niskiej cenie. Stabilna konstrukcja, trwałe metalowe podzespoły, precyzja wykonania oraz rotacyjny chwytacz zapewniają uzyskanie wysokiej jakości ściegu, niski poziom hałasu, a przede wszystkim niezawodność urządzenia.
Płynna regulacja długości (do 4 mm) i szerokości ściegu (do 6,5 mm).
Specjalny system 7 punktowego układu ząbków transportowych (2 dodatkowe z przodu płytki) zapewnia idealne szycie zarówno lekkich, cienkich jak i grubszych materiałów.
Funkcje Maszyny |
Akcesoria w zestawie z maszyną |
|
|


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Mechaniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | brak danych |
| Ilość ściegów | 22 |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Wyszywanie liter i cyfr | nie |
| Obszywanie dziurki | półautomatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | dolny ząbkowy, 7-punktowy |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | wbudowany |
| Obcinacz nitek | manualny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Naprężacz nici | tak |
| Osłona maszyny | pokrowiec |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 60 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 7,8 kg |
| Wymiary maszyny | 20 x 28 x 40 cm |
| Wymiary opakowania: | 27 x 37 x 48 cm |