Maszyna do szycia Juki HZL-357ZP-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maszyna do szycia Juki HZL-357 ZPC najlepszy model maszyny w gamie mechanicznych maszyn domowych firmy Juki.
Jest następcą bardzo popularnego modelu HZL-35Z i posiada większość najpopularniejszych ściegów spotykanych w maszynach wieloczynnościowych. Precyzja wykonania, zastosowanie chwytacza rotacyjnego oraz 7-punktowy system transportu gwarantują uzyskanie ściegu wysokiej jakości oraz możliwość szycia przy samej krawędzi materiału. Dzięki opcji regulowania docisku stopki, pozwala dostosować ustawienie w zależności od szytego materiału. Płytka przykrywająca szpulkę z nitką dolną jest przezroczysta.
Odkryj prostotę i funkcjonalność maszyny HZL-357 ZPC !
32 ściegi

GRATISY!
Zestaw 15 stopek
RABAT 15% przy zakupie powyżej 30 szt!!!
Funkcje Maszyny |
|
|
![]() |
AKCESORIA W ZESTAWIE Z MASZYNĄ:
|
|
|
![]() |
W naszej ofercie znajdują się również bliźniacze modele maszyny: Juki 357ZR-A oraz Juki 355ZW-B, które różnią się ilością programów ściegowych.

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Mechaniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 750 ściegów na minutę |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Wyszywanie liter i cyfr | nie |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | dolny ząbkowy, 6-punktowy |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | wbudowany |
| Obcinacz nitek | manualny |
| Naprężacz nici | tak |
| Schowek na akcesoria: | w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | walizka |
| System igieł | HAx1 |
| Moc maszyny | 70 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 9,9 kg |
| Wymiary maszyny | 18 x 31 x 41 cm |
| Wymiary opakowania: | 27 x 38 x 49 cm |


