Maszyna do szycia Juki HZL-F300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OPIS
HZL-F300 posiada automatyczne obcinanie górnej i dolnej nici oraz unikalny, dostępny tylko w maszynach Juki, system obszywania dziurki – jakość porównywalna z dziurką uzyskaną na dziurkarce przemysłowej -oraz możliwość ustawienia szerokości obszywanej dziurki.
Maszyna wyposażona jest w płynną regulację długości i szerokości ściegu, możliwość szycia podwójną igłą, pozycjonowanie igły, ściegi lustrzane, regulację docisku stopki, dodatkowo płytka ściegowa posiada linie pomocnicze z podziałką. bezpieczny transport zapewni dołączona sztywna walizka.
AKCESORIA I FUNKCJE MASZYNY
Funkcje Maszyny |
Akcesoria w zestawie z maszyną |
Akcesoria opcjonalne |
|
|
|
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 900 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 106 |
| Regulacja długości ściegu | do 5 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Pozycjonowanie igły | tak |
| Nawlekacz igieł | automatyczny |
| Podnośnik kolanowy | opcjonalnie |
| Przycisk START/STOP | tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | tak |
| Suwak regulacji prędkości szycia | tak |
| Wyszywanie alfabetu | tak |
| Wyszywanie liter i cyfr | tak |
| Wyświetlacz | tak |
| Funkcja lustrzanego odbicia | tak |
| Programowanie kolejności wyszywania ściegów | tak |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | Automatyczne, 16 rodzajów |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | niezależna, wbudowana |
| Obcinacz nitek | manualny, automatyczny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Nożny obcinacz nitek | opcjonalnie |
| Stolik powiększający pole pracy | opcjonalnie |
| Schowek na akcesoria: | korytko (na osłonie maszyny) w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | walizka |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 65 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 2-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 14 kg |
| Wymiary maszyny | 21 x 31 x 51 cm |
| Wymiary opakowania: | 36 x 41 x 59 cm |