Maszyna do szycia Juki HZL-F400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OPIS
Do dyspozycji mamy 157 programów ściegowych oraz 3 kroje pisma. Chwytacz rotacyjny pozwala na zachowanie niskiego poziomu hałasu podczas pracy maszyny, a tym samym zapewnia wysoki komfort pracy. HZL F400 posiada automatyczne obcinanie górnej i dolnej nici oraz unikalny, dostępny tylko w maszynach Juki, system obszywania dziurki (jakość porównywalna z dziurką uzyskaną na dziurkarce przemysłowej) oraz możliwość ustawienia szerokości obszywanej dziurki (16 rodzajów obszycia dziurki).
Maszyna posiada płynną regulację długości i szerokości ściegu, możliwość szycia podwójną igłą, pozycjonowanie igły, ściegi lustrzane, regulację docisku stopki, automatyczne obcinanie nici (również za pomocą rozrusznika nożnego), dla ułatwienia pracy – linie pomocnicze z podziałką na płytce ściegowej. W zestawie otrzymujemy również sztywną walizkę.
FUNKCJE MASZYNY
- 157 programów ściegowych
- regulacja szerokości ściegu – do 7mm
- regulacja długości ściegu – do 5mm
- 3 kroje pisma
- duży, czytelny wyświetlacz LCD – 33x66mm
- 16 rodzajów najwyższej jakości automatycznego obszywania dziurki z możliwością ustawienia szerokości obszycia
- automatyczne nawlekanie igły
- automatyczne obcinanie nici za pomocą przycisku
- automatyczne obcinanie nici za pomocą rozrusznika nożnego (po przyciśnięciu jego tylnej części)
- prędkość szycia 80-900 ściegów/min
- pozycjonowanie igły
- regulacja prędkości szycia
- regulacja docisku stopki
- regulacja naprężenia nici górnej
- wolne ramię
- możliwość szycia wstecz (ścieg automatyczny i manualny)
- automatyczne, niezależne nawijanie szpulki
podnośnik kolanowy - 2-poziomowy schowek na akcesoria
- LEDowe oświetlenie pola pracy
- automatyczne ryglowanie
- możliwość szycia podwójną igłą
- wyłączany transport
- chwytacz rotacyjny
- 7-punktowy mechanizm transportu Box Feed
AKCESORIA
Akcesoria w zestawie z maszyną |
Akcesoria opcjonalne |
|
|
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 900 ściegów na minutę |
| Regulacja długości ściegu | do 5 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Pozycjonowanie igły | tak |
| Nawlekacz igieł | automatyczny |
| Podnośnik kolanowy | tak |
| Przycisk START/STOP | tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | tak |
| Suwak regulacji prędkości szycia | tak |
| Wyszywanie alfabetu | tak, 3 czcionki |
| Wyszywanie liter i cyfr | tak |
| Wyświetlacz | tak |
| Funkcja lustrzanego odbicia | tak |
| Programowanie kolejności wyszywania ściegów | tak |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | Dolny ząbkowy, 7-punktowy BOX FEED |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | niezależny wbudowany |
| Obcinacz nitek | manualny, automatyczny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Nożny obcinacz nitek | tak |
| Stolik powiększający pole pracy | opcjonalnie |
| Schowek na akcesoria: | korytko (na osłonie maszyny) w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | walizka |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 65 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 2-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 14,3 kg |
| Wymiary maszyny | 21 x 31 x 51 cm |
| Wymiary opakowania: | 36 x 41 x 59 cm |