Maszyna do szycia Juki HZL-G120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Juki HZL-G120 to maszyna bardzo intuicyjna, więc poradzi sobie z nią początkujący użytkownik, ale ilość funkcji, które posiada i jej możliwości usatysfakcjonują nawet doświadczonych użytkowników.
Długość wolnego ramienia sprawia, że pikowanie nie sprawia żadnego problemu. Transport zaczerpnięty z przemysłowych modeli maszyn – tzw. Box Feed, zadba o równomierne podawanie materiału i spokojnie przeszyje nawet 12 warstw ciężkiego materiału.
Juki HZL-G120 to solidna i prosta w obsłudze maszyna. 180 programów ściegowych, możliwość zapisania w pamięci maszyny kolejności użytych ściegów, dołączona walizka pozwoli na łatwe i bezpieczne przechowywanie i transport.
Funkcje Maszyny |
Akcesoria w zestawie z maszyną |
Akcesoria opcjonalne |
|
|
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 900 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 180 |
| Regulacja długości ściegu | do 5 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Przycisk START/STOP | tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | tak |
| Suwak regulacji prędkości szycia | tak |
| Wyszywanie alfabetu | tak, 1 czcionka |
| Wyszywanie liter i cyfr | tak |
| Wyświetlacz | LED 1-punktowy |
| Programowanie kolejności wyszywania ściegów | tak |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | dolny ząbkowy, 7-punktowy BOX FEED |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Tak |
| Nawijarka nici spodniej | wbudowana |
| Obcinacz nitek | manualny, automatyczny |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Stolik powiększający pole pracy | opcjonalnie |
| Schowek na akcesoria: | w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | walizka |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 65 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga w opakowaniu: | 12,2 kg |
| Wymiary maszyny | 21 x 29 x 45 cm |
| Wymiary opakowania: | 32 x 41 x 58 cm |