Maszyny do szycia Juki HZL-HD80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JUKI HZL-HD80 to kolejna propozycja z podstawowej serii maszyn komputerowych o nowoczesnym designie i bardzo kobiecym interfejsie, ale przede wszystkim o stabilnej i trwałej konstrukcji. Została wyposażona w metalowe podzespoły oraz elektroniczny panel z czytelnym wyświetlaczem, na którym z łatwością można wybrać jeden z 80 wzorów ściegów dostępnych w tym modelu (6 z nich programuje się bezpośrednio poprzez wciśnięcie jednego przycisku).
Posiada przycisk start/stop umożliwiający pracę bez konieczności używania regulatora prędkości. Jest to funkcja dostępna dotychczas tylko w wyższych modelach serii F. Tak jak każda maszyna JUKI, posiada płynną regulację długości i szerokości ściegu, możliwość szycia podwójną igłą i wyłączane ząbki transportowe, co przydaje się podczas przyszywania guzika lub aplikacji oraz przy pikowaniu. Płytka ściegowa maszyny posiada dodatkowe linie pomocnicze z podziałką.
Maszyna dzięki regulacji docisku stopki jest doskonała do szycia wymagających materiałów, zarówno grubych, jak i tych najcieńszych. Przydatna jest także funkcja automatycznego obszywania dziurki (5 rodzajów dziurek do wyboru).
Nowością jest zastosowanie dwóch typów ściegu wstecznego:
- rygla klasycznego i
- punktowego.
Ten drugi dodaje większej estetyki ściegom dekoracyjnym. Dużym atutem maszyny jest też automatyczny nawlekacz igły, który usprawni i uprzyjemni szycie oraz jej cicha praca.
FUNKCJE MASZYNY
-
80 wzorów szycia
-
Regulacja długości ściegu od 0,0 mm do 4,5 mm
-
Regulacja szerokości ściegu od 0,0 mm do 7,0 mm
-
Automatyczny nawlekacz igły
-
Przycisk pozycjonowania igły
-
Przycisk Start/Stop
-
Automatyczne obszywanie dziurki
-
5 wzorów obszycia dziurki
-
Regulacja docisku stopki
-
Wolne ramię
-
Chwytacz rotacyjny
-
Niezależne, automatyczne nawijanie szpulki
-
2 rodzaje ściegu wstecznego (NOWOŚĆ)
-
Wyłączany transport ząbkowy
-
Schowek na akcesoria
-
Twarda obudowa
-
Podręczna tabliczka z wzorami ściegów
-
Oświetlenie LED
-
Prędkość szycia: max 800 ścieg/min
-
Igła: 130/705
AKCESORIA W ZESTAWIE Z MASZYNĄ
-
Stopka standardowa
-
Stopka do wszywania zamków
-
Stopka do ściegu dekoracyjnego
-
Stopka do obrębiania
-
Stopka do ściegu krytego
-
Stopka do guzików
-
Stopka do dziurek
-
Pędzelek z rozpruwaczem
-
Śrubokręt
-
Śrubokręt (kształt L)
-
Pomocniczy trzpień szpulki
-
3 szpulki bębenkowe
-
Prowadnik do pikowania
-
Obsadka szpulki (Duża)
-
Obsadka szpulki (Mała)
-
Podkładka filcowa
-
Opakowanie igieł
-
Walizka
-
Regulator prędkości
-
Kabel zasilający
-
Instrukcja obsługi w języku polskim
-
Płyta DVD
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent maszyn | Juki |
| Rodzaj maszyny | Elektroniczna |
| Rodzaj chwytacza | Rotacyjny |
| Szybkość szycia | 800 ściegów na minutę |
| Ilość ściegów | 80 |
| Regulacja długości ściegu | do 4,5 mm |
| Regulacja szerokości ściegów | do 7mm |
| Docisk stopki | Tak |
| Mocowanie stopek | System MATIC |
| Wyłączany transport | tak |
| Pozycjonowanie igły | tak |
| Nawlekacz igieł | manualny |
| Przycisk START/STOP | tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | tak |
| Suwak regulacji prędkości szycia | tak |
| Wyświetlacz | LED 1-punktowy |
| Obszywanie dziurki | automatyczne |
| Mechanizm transportu materiału | aolny ząbkowy, 7-punktowy |
| Wolne ramię | tak |
| Długość ramienia | do 20 cm |
| Szycie wstecz | tak |
| Szycie podwójną igłą | tak |
| Programowanie ściegów | Nie |
| Nawijarka nici spodniej | wbudowany |
| Obcinacz nitek | manualny |
| Naprężacz nici | tak |
| Schowek na akcesoria: | w stoliku maszyny |
| Osłona maszyny | walizka |
| System igieł | 130/705 H |
| Moc maszyny | 70 W |
| Oświetlenie pola pracy | LED 1-punktowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary maszyny | 19 x 29 x 40 cm |